Petr Možíš a David Cubínek se stali řediteli obchodu a dodávek ICT v investičním fondu J&T Thein SICAV

Praha, 18. prosince 2020 - Investiční fond J&T Thein SICAV má nového obchodního ředitele Petra Možíše a COO ICT dodávek Davida Cubínka. Theinu, který v poslední době aktivně posiluje své portfolio firem, budou pomáhat se stavbou a prodejem komplexních ICT řešení.

Možíš do Theinu přešel ze společnosti Stream-iT z pozice ředitele Business Developmentu. Předtím byl v CETINu, kde měl na starosti obchod a produkt v části integrace. Valnou část své kariéry ale strávil coby dlouholetý obchodní ředitel firmy GTS, kde byl 14 let do roku 2014. Právě tam nasbíral bohaté zkušenosti se stavbou silné skupiny z akvírovaných firem.

„Společnosti v naší skupině chceme efektivně integrovat tak, abychom maximalizovali crossellové a upsellové aktivity napříč jednotlivými firmami, což se na trhu spíše neděje,” říká nový obchodní ředitel investičního fondu Thein, Petr Možíš.

David Cubínek se v Theinu stal vedoucím dodávek ICT produktů. V posledních letech pracoval pro Telenor Common Operation v Maďarsku jako ředitel transformace a PMO se zodpovědností rovněž za Bulharsko, Srbsko a Černou Horu. Předtím působil v Rusku u mobilního operátora Beeline (skupina Vimpelcom/Veon) jako ředitel pro technologickou strategii s investičním rozpočtem téměř 1 mld euro a poté jako CIO.

„Jako CIO jsem byl zodpovědný za tým téměř tisíce IT profesionálů a infrastrukturu zahrnující řádově deset tisíc serverů v několika datových centrech, pokrývajících 11 časových pásem. Od roku 2012 jsem pracoval také jako konzultant na celé řadě ICT projektů v několika zemích EU,” dodává ke své předchozí kariéře David Cubínek.

„Myslím, že pro úspěch a dlouhodobou důvěru zákazníků je důležité umět produkty a služby nejen prodat, ale také je zrealizovat. V tom je síla jejich spojení. Petr Obchod, David Delivery. Oba mají dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti s vedením týmů a ICT projektů v mezinárodním prostředí s důrazem na inovativní přístup a schopnost a dělat věci jinak,” říká k nové posile CEO skupiny Thein Jana Moravová.

O investičním fondu J&T Thein SICAV

Fond J&T Thein SICAV se zaměřuje na investice do technologických společností v oblasti ICT infrastruktury, kyberbezpečnosti a vývoje aplikací pro cloudová řešení v České a Slovenské republice. Fond vznikl partnerstvím technologického experta Tomáše Budníka, který je s 65 % majoritním vlastníkem fondu a J&T Private Equity Group Ltd., která vlastní 35 %. Fond vznikl v říjnu 2020. V portfoliu skupiny jsou Síť, net.pointers, Ponec.

Kontakt pro média

Marek Cieslar / Rubikon PR

m: marek.cieslar@rubikonpr.cz

t: +420 602 134 670

Všechny tiskové zprávy